Czerwiec 2017

Czerwiec rozpoczęliśmy świętowaniem Dnia Dziecka w Sopockiej Manufakturze słodyczy CiuCiu. W trakcie warsztatów dzieci nie tylko zobaczyły jak przygotowuje się lizaki, ale same uczestniczyły w ich produkcji. Po zakończonych warsztatach każdy z przedszkolaków wrócił do domu z paczką cukierków oraz jagodowym lizakiem własnej produkcji 🙂

6 czerwca przedszkolaki po raz ostatni w tym roku szkolnym przeprowadzały doświadczenia z ekipą SmartLab. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o magnesach i polu magnetycznym. Nowe wiadomości dzieci mogły sprawdzić w praktyce biorąc udział w wyścigach samochodów z magnesami oraz budując własny kompas. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy kontynuować naszą przygodę z nauką!

W ramach zakończenia roku szkolnego 23 czerwca w przedszkolu został zorganizowany piknik rodzinny. W trakcie festynu Koalas pokazały rodzicom jak wyglądały zajęcia, w których uczestniczyły przez cały rok, oraz pochwaliły się swoimi umiejętnościami językowymi. Crocodiles przygotowały przedstawienie „Very hungry caterpillar” podczas którego zaśpiewały dwie piosenki oraz pokazały swoje zdolności aktorskie. W trakcie pikniku przedszkolaki uczestniczyły również w pokazie tanecznym, który był podsumowaniem zajęć prowadzonych przez Panią Ninę. Po zakończeniu części artystycznej dzieci wraz z rodzicami grillowały i brały udział w zabawach prowadzonych przez animatorów.

W czerwcu świętowaliśmy piąte urodziny Marysi i czwarte urodziny Poli. Happy birthday girls!

Ostatniego dnia czerwca żegnaliśmy naszą wspaniałą nauczycielkę Miss Kaję, która rozpoczyna kolejny etap życia w Hiszpanii. Pomimo smutku w naszych sercach, z uśmiechem i w hiszpańskich rytmach uczciliśmy ostatni dzień Miss Kai w przedszkolu. Good luck Miss Kaja!

A tak bawimy się w ogrodzie po czerwcowym deszczu!