Świat DISNEY’A

Wiele dzieci pragnie przenieść się do świata swoich ulubionych bajek. Podczas tej imprezy będzie to możliwe. Zaraz po wejściu do sali młodzi imprezowicze poczują się jak po drugiej stronie szklanego ekranu. Wszędzie widoczne są bajkowe motywy. Zanim przystąpimy do wspólnych zabaw dzieci będą miały możliwość wykazania się w teście znajomości bajkowych postaci oraz przedstawią nam swoich ulubionych bohaterów. To wszystko po to aby stworzyć maskę upodabniającą właściciela do wybranego disney’owskiego charakteru (możliwa jest zamiana tego punktu imprezy na malowanie twarzy w zależności od preferencji).

 Jako zgrany bajkowy zespół wyruszamy w podróż, której celem jest zebranie wszystkich klatek z filmu na swojej własnej taśmie filmowej. Odwiedzimy Pokahontas w jej wiosce, sprawdzimy jak długi nos ma Pinokio i jak uniknąć jego losu, dowiemy się gdzie podziały się łatki 101 dalmatyńczyków, odbędziemy trening pod okiem Robin Hooda, wraz z Alladynem przelecimy się dywanem oraz odbędziemy starcie ze złym Skazą.

 Każda bajka kończy się dobrze i wybuchowo! Nie może więc zabraknąć fajerwerków (zimnych ogni) w kulminacyjnym momencie imprezy – przy wniesieniu tortu! Z pełnymi brzuchami ruszamy na parkiet, gdzie możliwe będzie zdobycie ekstra punktów za każdym razem gdy przy wspólnych tańcach poda się prawidłowo tytuł aktualnie rozbrzmiewającego bajkowego utworu.

 Na uspokojenie oddechu dzieci siadają przy stolikach i lepią Oscara, na którego każde z nich bezapelacyjnie zasłużyło po zmaganiach w stylu bajkowych scenariuszy.