LISTOPAD 2016

Nadszedł listopad, pełen wrażeń i ciekawych przygód. Na początku miesiąca, w ramach zajęć Smart Lab, nasze przedszkolaki samodzielnie wykonały ozdobne świeczki – upominki dla rodziców. Odwiedziła nas też pani, która zajmuje się oceanografią; dowiedzieliśmy się od niej mnóstwa ciekawych rzeczy na temat fok, morświnów i innych zwierząt, żyjących w Morzu Bałtyckim.

lis_02 lis_01

W listopadzie świętowaliśmy też liczne urodziny. Najpierw Oliwier z grupy „Koalas” skończył 3 latka. Następnie uczestniczyliśmy w podwójnym przyjęciu rodzeństwa – Leona i Stefci. Leon skończył 4 lata, natomiast Stefcia – 3.  Solenizanci poczęstowali swoich gości smakołykami, otrzymali też przygotowane przez wszystkie przedszkolaki upominki – książeczki z laurkami.

lis_03 lis_04

Ważnym przeżyciem dla naszych przedszkolaków był Dzień Pluszowego Misia – Teddy Bear Day. W tym dniu każde dziecko przyniosło swojego ulubionego misia lub innego pluszowego przyjaciela. Bawiliśmy się z naszymi misiami i wykonaliśmy piękne prace plastyczne o „misiowej” tematyce.

lis_06 lis_07 lis_05

Kolejną atrakcją były warsztaty bębniarskie, które odbyły się pod koniec listopada. Była to okazja do  rozwinięcia naszych talentów muzycznych, a także wspaniałej zabawy. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem uczyły się grać na bębnach i wesoło tańczyły, naśladując zwierzątka mieszkające w Afryce.  Zajęcia bardzo się dzieciom podobały i pozostawiły po sobie wiele wspomnień. 🙂

lis_08