Luty 2017

Kolejny miesiąc – luty – choć najkrótszy w roku, był pełen wrażeń. Rozpoczął się od radosnego  wydarzenia, którego nasze przedszkolaki nie mogły się doczekać. 2 lutego odbył się karnawałowy bal przebierańców! Dzieci dumnie prezentowały stroje swoich ulubionych bajkowych bohaterów i wspaniale bawiły się przy wesołej muzyce.

 Następną okazją do świętowania był 14 lutego – Dzień św. Walentego. W tym dniu przedszkolaki ubrały się na czerwono, aby podkreślić walentynkową atmosferę. Grupa „Koalas” wykonała piękne różowe okulary w kształcie serduszek, natomiast grupa „Crocodiles” ozdobne serduszka – upominki dla rodziców i przyjaciół.

Grupa „Koalas” wykonuje walentynkowe okulary.

15 lutego grupy „Crocodiles” i „Koalas” uczestniczyły w zajęciach ruchowych w ramach akcji  „Zdrowo i sportowo”. Była to niezapomniana przygoda z piratami na bezludnej wyspie…

Natomiast 21 lutego przeżyliśmy przygodę ze sztuką; odwiedził nas teatrzyk „Urwis”, dzięki któremu mogliśmy obejrzeć bardzo ciekawą historię o zwierzętach z dżungli pt. „Król zwierząt”.

22 lutego Julka z grupy „Koalas” skończyła 4 latka! Podczas uroczystego przyjęcia urodzinowego solenizantka otrzymała specjalnie przygotowaną kartkę z życzeniami, a także poczęstowała kolegów i koleżanki przepysznymi babeczkami.