Maj 2018 – AK

Maj w przedszkolu EU Kids obfitował w wiele atrakcji! Po majówkowym odpoczynku wybraliśmy się do pobliskiej Opery Leśnej na wspaniały występ Magicznych Baniek! Wiele z naszych przedszkolaków miało szansę wystąpić na scenie i razem z magikiem przygotować kilka sztuczek.

16 maja odbył się Dzień Rodziców, podczas którego przedszkolaki z grup Koalas i Dolphins zaprezentowały kilka utworów przygotowanych specjalnie dla mam i tatusiów. Po występie przyszedł czas na zabawę, gdzie wspólnie z rodzicami zgadywaliśmy kto jest na zdjęciu. Zdjęcia przedstawiały nasze przedszkolaki jako niemowlaki. Śmiechu było co nie miara !

W naszym przedszkolu co jakiś czas wybieramy się w podróże dalekie i bliskie. Tym razem polecieliśmy aż do kosmosu! Dzieci poznały słownictwo dotyczące kosmosu, wspólnymi siłami przygotowały rakietę kosmiczną oraz obserwowały galaktykę!

Tego miesiąca urodziny obchodziło dwóch naszych przedszkolaków: Szymona i Greta ! Z tej okazji dzieci przygotowały dla solenizantów przepiękne kartki, a oni odwdzięczyli się pysznymi ciastami!