Styczeń 2017

Pierwszy miesiąc nowego roku w przedszkolu EU Kids to przede wszystkim świętowanie urodzin naszych dzieci!
Na początku miesiąca swoje 4-te urodziny obchodził Maks- fan dinozaurów i motoryzacji.

 

Zd_01 Zd_02

 

Kolejna solenizantka była Dorotka, która również jest pełnoprawną 4-latka. Podczas jej przyjęcia wszystkie dzieci mogły skosztować pysznego tortu z wizerunkiem „Krainy lodu”, która jest jedna z ulubionych bajek naszych przedszkolaków.

 

Zd_03 Zd_04

 

Pierwszy miesiąc roku przyniósł również inna atrakcje dla naszych dzieci! Cale Trójmiasto pokryło się śniegiem! Przedszkolaki bawiły się wyśmienicie w przedszkolnym ogrodzie.

 

Zd_05

 

W Styczniu po raz kolejny gościliśmy naukowców ze Smart Lab-u, którzy pokazali jak z domowych produktów przygotować ciastoline. Każdy przedszkolak miał okazje ją wykonać oraz zabrać do domu.

 

Zd_06

 

11 Stycznia zaprosiliśmy Babcie i Dziadków, aby zaprezentować im kilka piosenek, które nasze dzieci dzielnie ćwiczyły przez 2 tygodnie. Po występie przedszkolaki nauczyły swoich dziadków i babcie kilku ulubionych piosenek. Wszyscy świetnie się bawili i z niecierpliwością czekają na kolejny rok!

 

Zd_07

 

Styczeń zakończyliśmy kolejnym przyjęciem urodzinowym. Swoje 5-te urodziny obchodził Wiktor, kolejny fan dinozaurów oraz nowo odkryty narciarz.

 

Zd_08 Zd_09

 

Trochę smutniejszym wydarzeniem było pożegnanie naszego kolegi Max’a, który wrócił do Australii, skąd pochodzi. Wszystkie dzieci czule pożegnały Max’a, który otrzymał od nas książkę z polskimi bajkami. Mamy nadzieje, ze o nas nie zapomni i kiedy jeszcze nas odwiedzi.

 

Zd_10 Zd_11