Wrzesień 2016

Roztańczonym krokiem w nowy rok szkolny weszły dwie nowe grupy Crocodiles i Koalas. Pierwsze dwa tygodnie września spędziliśmy na poznawaniu zasad panujących w przedszkolu oraz integrowaniu się. Obie grupy wspólnie pląsały i odkrywały skarby mieszczące się na przedszkolnych półkach.

zd_01

zd_02

zd_03

We wrześniu odbyła się nasza pierwsza wyprawa! By zakończyć tydzień ‘Bezpiecznie na drodze’ wybraliśmy się na Komisariat Policji. Z pracą policji zapoznał nas Pan Dzielnicowy, a po budynku policji oprowadziła nas jedna z Pań w nim pracująca. Najciekawszym punktem naszej wycieczki było oglądanie radiowozu! Brawa dla dzielnych  przedszkolaków, które nie bały się zamknięcia za kratkami :p Nasi gospodarze w prezencie otrzymali czapki policjantów, które przedszkolaki same wykonały dzień wcześniej(również dla siebie).

zd_04

zd_05

zd_06

We wrześniu 4 urodziny obchodziła Alex! Solenizantka oprócz mocy życzeń otrzymała zeszyt z rysunkami kolegów i koleżanek z przedszkola. W trakcie przyjęcia urodzinowego wszyscy zajadaliśmy się pysznymi babeczkami.

Happy Birthday Alex!

zd_07

Ostatniego dnia września swoje święto obchodzili chłopcy. W ramach obchodów, tego dnia dziewczynki przygotowały smakowite ciasteczka oraz krótkie wystąpienie.

 

zd_08

zd_09