O nas

przedszkole

W przedszkolu EU Kids pragniemy przygotować dzieci do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami. Chcemy w każdym dziecku rozbudzić ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość. Pragniemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą, otwarte na pomysły i inspiracje, zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, gotowe do poszukiwań nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań.

Nasze przedszkole anglojęzyczne wykorzystuje bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych, jak również wypracowane przez wiele lat działalności efektywne metody nauczania języków obcych. przedszkole2Dzieci uczestniczące na zajęcia mówią w obcym języku od początku, poznając go w sposób naturalny poprzez gry, zabawy, piosenki i rozmowy z nauczycielem. Oferujemy całodzienny program edukacyjny prowadzony w języku angielskim. Oprócz nauczania języka, zadaniem naszej placówki jest przygotowanie dzieci do uczestnictwa w następnych etapach kształcenia oraz pokazanie im piękna, różnorodności i wielokulturowości świata.

Chcemy być wzorem nowoczesnego i otwartego na świat przedszkola. Gdynia, Gdańsk czy Sopot to nowoczesne miasta zamieszkałe przez świadomych rodziców oczekujących gruntownego wykształcenia swoich dzieci. Nasi mali poligloci i nieustraszeni odkrywcy poznają różne kraje, panujące tam tradycje, zwyczaje, muzykę, tańce, sztukę i dziecięce zabawy swoich rówieśników. Rozwijamy talenty małych artystów i malarzy, inspirujemy ich kreatywność, odkrywamy wraz z nimi zaczarowaną krainę bajek i dziecięcej wyobraźni, kształtujemy pozytywny stosunek do zdobywanej wiedzy.