Opinie

Dołącz do setek zadowolonych rodziców

Mama Stasia

“Mój syn zaczął uczęszczać do przedszkola anglojęzycznego EU Kids w wieku 2,5 lat. Od początku został otoczony profesjonalną opieką Pań Przedszkolanek oraz pozostałej kadry przedszkola. Od samego początku zwracano się do niego w języku angielskim. Pragnę podkreślić, że mój syn traktował przedszkole jak “drugi dom”. (…) Panie Przedszkolanki wykazywały się bardzo dużym zaangażowaniem, pomysłowością, dbały o to, aby poprzez ciekawe zabawy dzieci jak najwięcej się nauczyły – nie tylko w zakresie języka angielskiego. Po czterech latach uczęszczania do przedszkola mój syn poznał bardzo szeroki zasób słów, dużo rozumie, potrafi także składać proste zdania w języku angielskim. Dzięki przedszkolu nabrał przede wszystkim odwagi i chęci do posługiwania się językiem obcym”

Mama Kacpra

“Przedszkole działa bez zarzutu – dzieci mają opiekę logopedy, jest rytmika dwa razy w tygodniu, są organizowane przedstawienia teatralne, wyjścia np. do komendy policji, spotkania z osobami z różnych zawodów. Dzieci mają ciągły kontakt z językiem angielskim, a zajęcia z tego języka są prowadzone w sposób bardzo profesjonalny i odpowiedni do możliwości i wieku dzieci. Potwierdzeniem powyższego opisu jest codziennie uśmiechnięta buzia mojego dziecka, kiedy rano wstaje i nie może się doczekać pójścia do przedszkola, a kiedy go odbieram to nie chce wyjść do domu. Przedszkole jest utrzymywane na bardzo wysokim poziomie i oby tak dalej. Moją córkę też chcę tam zapisać.”

Rodzice Jacka

“Nasz synek Jacek codziennie idzie do przedszkola EU w Sopocie z radością i to jest najlepsza rekomendacja dla tej placówki. To co widzimy my, rodzice to Panie, które w przemyślany sposób zajmują się przedszkolakami. Dzieci są bezpieczne, każdego dnia uczą się nowych lub utrwalają dopiero co nabyte umiejętności. Podejście do przedszkolaków jest zindywidualizowane. Dzieci, w spokojnej i radosnej atmosferze uczą się poprzez zabawę, w tym języka angielskiego – ze świetnym rezultatem. Naszą uwagę zwróciła swoboda twórcza zapewniana dzieciom. Dzieci lubią się nawzajem i szanują. W zabawach obowiązuje współpraca, a nie rywalizacja. Spacery i zabawy na powietrzu odbywają się niemal każdego dnia, z wyjątkiem skrajnych warunków pogodowych. Jesteśmy także zadowoleni, że Jacek nie przeziębia się po pobycie w przedszkolu. Podwieczorek to wartościowa zupa warzywna . Przedszkole zapewnia dzieciom stały dostęp do owoców i napojów.”

Mama Amelii

“Jestem mamą 5- letniej Amelii, która od 2010 r. uczęszcza do przedszkola EU Kids w Sopocie. Gdy szukałam przedszkola dla mojej córki kierowałam się oczywiście ofertą przedszkola, wyspecjalizowaną kadrą, wyglądem, wyposażeniem oraz bezpieczeństwem przedszkola – wszystko to gwarantuje przedszkole EU Kids! Przed przyjęciem mojej córki do w/w przedszkola – nie miała ona styczności z językiem angielskim. Obecnie (pomimo dużej absencji) posiada bardzo duży zasób słówek, śpiewa piosenki w języku angielskim i rozumie większość poleceń „przedszkolanek”. Dzięki prowadzeniu zajęć w języku angielskim przez cały dzień, moja córka w sposób naturalny przyswaja sobie słówka, zwroty itp. Obydwie z córcią jesteśmy bardzo zadowolone z „naszego przedszkolka”. Myślę, że najlepszym świadectwem tego, że moja córka uwielbia w nim przebywać, jest codzienny problem zabrania jej z przedszkola do domu. Panie zapewniają dzieciom bardzo dużo zajęć edukacyjnych, gier, zabaw, spacerów, co dla mnie osobiście jest niezmiernie ważne. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić gorąco Przedszkole EU Kids wszystkim innym rodzicom.”

Mama Oli

“Warunki  do edukacji i zabaw maluchów są bardzo dobre. Przedszkole jest zawsze zadbane, estetyczne. Plusem jest duży ogród z prywatnym placem zabaw. Personel przedszkola jest profesjonalny i odpowiedzialny. Tworzy przyjemną atmosferę, dzięki której maluchy dobrze się czują. Atrakcją dla dzieci są wizyty w przedszkolu grup teatralnych i muzycznych.”

Mama Natalii i Piotra

“Z największą przyjemnością rekomenduję przedszkole EU Kids w Sopocie. Moja sześcioletnia córka Natalia uczęszcza do przedszkola od września 2009, była pierwszym dzieckiem zapisanym do EU Kids. Natalia bardzo lubi swoje przedszkole, zawsze są kłopoty przy wychodzeniu z przedszkola, ponieważ Natalia nie chce iść do domu. Jestem bardzo zadowolona zarówno z opieki nad Natalią ( jedzenie, zabawa, spacery), jak i z edukacji w przedszkolu. Dzieci mają codziennie zajęcia w języku angielskim, systematycznie i zgodnie z planem jest przerabiany podręcznik. Planowałam posłać moją córkę do szkoły od września 2010, ale zdecydowałam się pozostawić ją w EU Kids jeszcze przez rok, a od września 2011 mój trzyletni synek Piotr rozpocznie swoją przygodę z przedszkolem EU Kids.”

Rodzice Ani

“Nasza córka rozpoczęła w wieku dwóch i pół lat edukację początkową w przedszkolu EU Kids . W momencie rozpoczęcia uczęszczania córka miała podstawową znajomość języka angielskiego. Już od samego początku nauczyciele zwracali się do dzieci w języku angielskim. Zajęcia odbywają się na zasadzie gier i zabaw a grupa ‘starszaków’ realizuje też autorski program przedszkolny. Przedszkole oferuje bardzo dobrą opiekę nauczycielskąbardzo dobry poziom nauczania języka angielskiego oraz domową atmosferę co jest możliwe dzięki ograniczonej liczbie miejsc. Nasza córka już teraz potrafi zrozumieć nie tylko podstawowe, ale też bardziej złożone polecenia, jak również czynnie uczestniczy w przedstawieniach oraz grach zespołowych prowadzonych w języku angielskim. Musimy przyznać że długo poszukiwaliśmy dobrego przedszkola z wykładowym językiem angielskim w Trójmieście i dopiero EU Kids spełniło nasze oczekiwania.”